W piątek 8 października odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Puławy. Do Rady startowało pięciu naszych uczniów: Dariusz Kowalik (3 dt), Paweł Matras (4 at), Jarosław Przygocki (3 ahz), Stanisław Szymański (4 at) i Piotr Śmich (4 at), którzy walczyli o trzy mandaty. Kandydaci w swoich programach obiecywali między innymi: powiększenie parkingu dla uczniów czy zniesienie obowiązku noszenia klapek w szkole, czym zdobyli najwięcej zwolenników. Wygrał Paweł Matras, który już drugą kadencję zasiądzie w Radzie. Drugie miejsce przypadło Jarkowi Przygockiemu. Największa batalia rozegrała się o trzecie miejsce, gdyż różnica głosów między trzema kandydatami była minimalna. Ostatecznie naszym reprezentantem w Radzie będzie Stanisław Szymański.