Zgodnie z tradycją 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Imprezę przygotowały dziewczyny z 1 gt. Obchody przyjęły formę wyborów Mistera Roku. Wcześniej wyselekcjonowana grupa uczniów stanęła w szranki by walczyć o tytuł. Po wstępnej prezentacji nasi kandydaci przystąpili do pokonywania toru przeszkód na czas. Najtrudniejszym elementem okazało się skakanie na nieco przykrótkiej skakance. Tę sportową część wygrał Daniel "NO WAY" z 1 gt. Następnie konkurenci musieli wcielić się w rolę agenta 007. Największy aplauz jako James Bond zdobył Łukasz z 4 ct. Jury naszego konkursu wyłoniło pięciu finalistów. Na ringu pozostali Konrad z 4 at, Daniel z 1 gt, Tomek i Damian z 3 dt oraz Łukasz. Ostatnie, decydujące zadanie było inne dla każdego z kandydatów.

Rozpoczął Tomek, który musiał telefonicznie pokierować swoją dziewczyną (w tej roli Paulina), aby sama zmieniła koło w samochodzie. Przyznajemy, iż poradził sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. Łukasz musiał oznajmić swoim rodzicom (Natalia i Sebastian), że zostaną dziadkami. Swoją rozmową rozbawił publiczność do łez. Damian starał się uniknąć mandatu za nadmierną prędkość. Całe szczęście, że uroczymi policjantkami były Kasia i Ewa, gdyż z taką argumentacją na grzywnie raczej by się nie skończyło. Konrad próbował "wydobyć" od Magdy numer telefonu. Był bardzo zdeterminowany, zgodził się nawet na robienie pompek na jednej nodze i ręce. Myślimy, że większość dziewczyn nie oparła by się jego urokowi. Daniel musiał zachwalać swoje walory przed szanownym Jury. Najbardziej czarował swoją wychowawczynię Annę Winiarską. Mimo, iż był bardzo przekonujący palma pierwszeństwa przypadła Łukaszowi Kobiałce a tytuł vice Tomkowi Fietowi. Korzystając z większego audytorium Pan Dyrektor wręczył nagrody dla sportowców biorących udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Budowlanych, na których zajęli zaszczytne trzecie miejsca.