28 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się finał 6. edycji Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym, zorganizowany zgodnie z tradycją przez p. T. Wawro oraz p. R. Wielgo - nauczycieli z dziedziny technik kierowania pojazdami samochodowymi i przepisów ruchu drogowego. Do eliminacji - 1 etapu przystąpiło, 36 uczniów ze wszystkich typów klas. W gąszczu podchwytliwych pytań najlepiej wykazali się wiedzą: K. Kuna, E. Chołaj, Ł. Szewczyk, Ł. Przedmojski, K. Kowalski, A. Wrótny, którzy zakwalifikowali się do finału. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali: młodszy aspirant Jarosław Łyszcz i starszy sierżant Robert Jaszczyk, którzy wspólnie z p. dyrektorami wręczali finalistom cenne nagrody rzeczowe: sprzęt A-V, koszulki i dyplomy.