Dla trzech klas: mechanik pojazdów samochodowych, murarz/ monter instalacji i urządzeń sanitarnych, technolog robót wykończeniowych w budownictwie ostatni etap kształcenia w Naszej szkole dobiegł końca. Na uroczystym apelu p. dyrektor Krzysztof Szabelski wraz z wychowawcami - R. Rybakiem, E. Hołody oraz P. Toczkiem dokonali podsumowania osiągnięć edukacyjnych uczniów. Wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Zrobiono ostanie wspólne pamiątkowe fotografie. A już 18 czerwca przedostatni sprawdzian - egzamin z przygotowania zawodowego - część teoretyczna (ostatnim etapem będzie część praktyczna w CKP). Dla wielu absolwentów start w dorosłe życie to podjęcie pierwszej pracy ale również kontynuacja nauki w technikum. Życzymy wytrwałości w zaplanowanych przedsięwzięciach!