W auli Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej odbyło się uroczyste zakończenie VI Międzyszkolnego Konkursu Zawodowego "Rok przed dyplomem". Do finałowego etapu  przystąpiło 126 uczniów z 15 szkół województwa lubelskiego w 10 zawodach technicznych. Patronat nad konkursem sprawowali: Marszałek Województwa Lubelskiego, Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Lublin. Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. Laureatami  konkursu w zawodzie technik budownictwa zostali: Piotr Olszak - I miejsce, Robert Oleksiak i Rafał Wiejak - II miejsce, wszyscy z klasy 3ct. Wyróżnienie otrzymał Damian Winsztal z klasy 3dt w zawodzie technik mechanik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!