W minioną środę 26 października jak co roku tuż przed zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie klasy 3 dt pod opieką p. A. Matysiak ze Szkolnego Koła PCK działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Puławach uporządkowali kilkadziesiąt zaniedbanych grobów na pobliskim Cmentarzu Wojskowym przy ulicy Piaskowej. Młodzież pomogła oczyścić  teren z liści  i wszelkich śmieci. Podczas akcji uczniowie wykazali się dużą determinacją i pracowitością. Po wykonaniu zadania i poczuciu spełnienia obowiązku wolontariusza, członkowie SK, zapalili znicze na wysprzątanych przez nich grobach. Akcja porządkowania zaniedbanych grobów znalazła wielkie uznanie mieszkańców Puław. Młodzież zapowiedziała, że ta akcja znajdzie stałe miejsce w kalendarzu wolontariatu.