W dniu 17 kwietnia 2013 roku w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu Budownictwo - moja przyszłość. Do konkursu przystąpiło 213 uczniów z 7 szkół. Do finału zaś zakwalifikowało się 27 uczniów z 5 szkół. Po raz pierwszy przystąpili nasi uczniowie: Andrzej Wrótny, Marcin Stępniak oraz Michał Gawryołek. Oczekując na wyniki uczniowie oraz opiekunowie mieli możliwość zwiedzania uczelni. Po ogłoszeniu wyników naszą drużynę czekała dogrywka, lecz mimo ogromnych starań drużynowo zajęliśmy IV miejsce. Zwycięsko jednak z pojedynku indywidualnego wyszedł Andrzej Wrótny zdobywając III miejsce. Odebrał dyplom oraz nagrodę. Konkurs objęty jest patronatem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.