To już ostatni dzwonek zabrzmiał w tej szkole dla maturzystów klas 4 adt (wychowawca p. Marcin Krawiec) i 4 ct (wychowawczyni p. Bożena Firlej). Podczas uroczystego pożegnania abiturientów dyrektor Krzysztof Szabelski dokonał podsumowania pracy i wręczył nagrody uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz wykazali się znakomitą frekwencją na zajęciach szkolnych tj.: Michałowi Gawryołkowi, Piotrowi Olszakowi i Karolowi Kowalskiemu. Zestawy słuchawkowe za godnie reprezentowali Zespół Szkół nr 2 w Puławach podczas olimpiad przedmiotowych otrzymali: Andrzej Wrótny, Robert Fijoł, Marcin Lalak i Karol Kowalski.

Po chwilach podniosłych nastąpiło tradycyjnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odbyło się wręczenie świadectw ukończenia szkoły. Po czym odbyły się ostatnie pamiątkowe zdjęcia grupowe klas. Przed abiturientami jeszcze poważne życiowe wyzwanie - matura. Życzymy oczywiście sukcesów!