Już czwarty raz młodzież naszej szkoły zorganizowała spotkanie mikołajowe dla najmłodszych podopiecznych Szkoły Podstawowej nr 12 w Puławach. Przygotowana uprzednio zbiórka pieniędzy pozwoliła nam na przygotowanie dwudziestu paczek słodyczy. W rezultacie bawiło się z nami siedemnaścioro dzieciaków. Grupka naszych uczniów pomagała maluchom w przygotowaniu kolorowych prac plastycznych dla Mikołaja, które zdobią teraz hol naszej szkoły. Dzieci jak zwykle przywitały nas bardzo gorąco. Chętnie nawiązywały kontakt i cieszyły się z możliwości takiej zabawy. „Lapońskiego przybysza” powitały entuzjastycznie. Z wielkim przejęciem chwaliły się swoimi rysunkami. Po rozdaniu prezentów był czas na chwilę wspólnej tanecznej zabawy. Dzieci najchętniej nie rozstawałyby się z Nami. Długo jeszcze machały Mikołajowi na pożegnanie. Choć spotkanie nie było długie mamy nadzieję, że zostanie w pamięci naszej i malców na długo. Postaramy się za rok również ich odwiedzić.