W dniach 12 - 13 grudnia w naszej szkole został zorganizowany kiermasz. Można było kupić wiele pyszności min. sałatki, tosty, ciasta, tort oraz napoje. Wszystkie smakowitości zrobiły dziewczyny z 2 cgt i 3 gt oraz grono nauczycielskie. Serdecznie dziękujemy Wam dziewczyny, bez Was nie udałoby się tego wszystkiego zorganizować. Szczególne podziękowania dla Herr Wierzbickiego za sałatkę „ala gyros”!!! Udało nam się zebrać aż 730 zł.!!! Wszystkie fundusze zostaną przekazane do Fundacji „zdążyć z pomocą” na konto Dawida Dumy - chorego na nowotwór ucznia 1 klasy. Ale to jeszcze nie wszystko. W dniach 21-22 grudnia samorząd uczniowski wraz z gronem pedagogicznym organizuje kiermasz świąteczny w Galerii Zielonej od godz. 10.00 – 19.00. Sprzedawane tam stroiki (wykonane wcześniej przez naszych uczniów), ozdoby świąteczne oraz pieniądze z kwesty również zostaną przekazane na ten szczytny cel.