15 maja 2013 roku odbyły się XVII Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Kazimierza Dolnego. Do zawodów stanęło 400 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Biegacze mieli do pokonania tradycyjnie 3 trasy, z których wszystkie rozpoczynały się i kończyły na Rynku. Najdłuższą 1500 m trasę przygotowano dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i chłopców z III klasy gimnazjum. Aby ją pokonać ,trzeba było przebiec ulicami Lubelską i Nadrzeczną. Najlepsi z rąk wiceburmistrz Marzanny Cendrowskiej, dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza Teodora Józefackiego, otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła uzyskała 18 punktów, co uplasowało ją na pierwszym miejscu.

Wyniki biegu 10:

1. m. Kowalczyk Wojciech - ZS nr 2 Puławy