Uczniowie naszej szkoły w dniach 3 - 5 czerwca 2014 uczestniczyli w targach motoryzacyjnych AMI Leipzig 2014. Był to już trzeci wyjazd do Niemiec w jakim mogli uczestniczyć nasi uczniowie. Na targach zaprezentowali swoją ofertę czołowi producenci branży motoryzacyjnej z Europy i ze świata. Każdy prezentowany model można było obejrzeć z bliska a niektórymi odbyć jazdy testowe. Kolejną atrakcją jaką przygotowali organizatorzy targów były pokazy jazdy off road. Jazdy te wśród uczestników wycieczki cieszyły się wielkim powodzeniem. Wycieczka z punktu widzenia organizatorów jak i uczestników okazała się w pełni udana. Już za dwa lata powrócimy do Lipska aby poszerzać swoje zainteresowania motoryzacją!