Mimo dość przesądnej daty w kalendarzu - trzynastego w piątek i o godzinie trzynastej (a wieczorem w pełni księżyca), dla absolwentów zasadniczych klas zawodowych była to jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu. Wychowawcy klas trzecich - Z. Chojnacki, J. Zieliński i M. Klepko, wręczyli swoim podopiecznym świadectwa ukończenia szkoły. W bieżącym roku szkolnym ostatni już raz wg starej podstawy programowej wykształcenie uzyskały dwa kierunki: mechanik pojazdów samochodowych oraz technolog robót wykończeniowych w budownictwie. Po słowach podziękowań i wręczeniu nagród dla najlepszych przyszedł czas odpoczynku i koncentracji na ostatnich już w tej szkole egzaminach zawodowych, które odbędą się 23 czerwca 2014 roku. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów!