W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole po raz dwudziesty, ruszyła akcja Świąteczna Paczka. Nauczyciele wraz z uczniami zgromadzili produkty spożywcze, aby zrobić z nich świąteczne paczki dla rodzin naszych uczniów, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Produkty zostały zgromadzone w gabinecie pedagoga, a z nich powstało 19 paczek. Wszystkie świąteczne paczki rozdawano już od wtorku 17 grudnia. Można powiedzieć, iż sukcesem jest to, że udało się je wszystkie rozdać przed świętami Bożego Narodzenia. Duże podziękowanie należą się wychowawcom i uczniom za mobilizację i przygotowanie paczek. To dzięki Wam możemy co roku pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują!

Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji w szkole była we wcześniejszych latach pedagog Pani Ewa Przepiórka!!! Akcję trzeci rok kontynuuje pedagog szkolny pani Izabella Bogdańska.