Dnia 26 czerwca 2015 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Podczas spotkania społeczności szkolnej dyrektor Krzysztof Szabelski podziękował za kolejny rok wspólnej pracy oraz nagrodził uczniów za szczególne osiągnięcia: wysokie wyniki w nauce, niską absencję i sukcesy sportowe. Przedstawiciele rady rodziców oraz samorządu uczniowskiego w serdecznych słowach zwrócili się do zebranych, szczególnie dziękując Dyrekcji i Nauczycielom za ich pracę. Po występie artystycznym szkolnego zespołu muzycznego, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie zostały rozdane świadectwa szkolne.

Serdecznie gratulujemy uczniom, dla których ten rok szkolny by owocny i przyniósł sukcesy. Życzymy motywacji i więcej sił do pracy tym, którzy nie są dumni z uzyskanych wyników. Nowy rok szkolny - przyniesie nowe szanse. Wszystkim uczniom ZS nr 2 w Puławach życzymy udanych, bezpiecznych wakacji oraz zasłużonego letniego odpoczynku.