5 listopada po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole pana Krzysztofa Maziarza - specjalistę ds. szkoleń firmy Śnieżka S.A. W ramach programu Akademia Wykonawcy Śnieżki uczniowie z klas 2wz, 2ct i 3ctuczestniczyli w szkoleniu: Struktury dekoracyjne Magnat. Style Podczas spotkania przedstawiciel firmy zaprezentował nowoczesne wyroby malarskie oraz zakres ich stosowania, a także udzielił wielu cennych wskazówek praktycznych. Uczestników najbardziej zainteresował pokaz wykonania efektów dekoracyjnych. Miłym akcentem były firmowe upominki dla uczniów oraz zestaw farby Magnat do przeprowadzenia praktycznych ćwiczeń w wykonywaniu struktur dekoracyjnych, film oraz foldery i instrukcje jak wykonać efekty dekoracyjne.

Do programu Akademia Wykonawcy Śnieżki nasza szkoła przystąpiła w ubiegłym roku szkolnym. W czerwcu otrzymaliśmy od firmy Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. komplet materiałów malarskich do pomalowania pracowni budowlanej. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat nowoczesnych technik malarskich, następne spotkanie odbędzie się w kwietniu.