Tegoroczny „Dzień Kobiet” uczciliśmy jak zwykle na wesoło - wyborami „Najpiękniejszej”. Tym jednak razem w szranki nie stanęły dziewczyny. Mogły wygodnie zasiąść w pierwszym rzędzie na widowni, gdyż tym razem wyręczyli je w trudach przeróżnych konkurencji koledzy. Do konkursu przystąpiła dziewiątka śmiałków. Aby Panowie godnie reprezentowali płeć piękną, nasze uczennice zadbały o ich efektowne stylizacje i make up. Po ogólnej prezentacji uczestnicy opisywali swojego wymarzonego księcia z bajki, następnie odpowiadali na bardzo specjalistyczne, tendencyjnie kobiece pytania oraz malowali paznokcie, równocześnie rozmawiając przez komórkę z psiapsiółkami.

Z wieloma zadaniami panowie radzili sobie zadziwiająco dobrze. Podczas trwania konkurencji widzowie mogli obejrzeć fotosy naszych bohaterów w sesjach plażowych oraz w oskarowych kreacjach. W finale naszej zabawy, po bardzo trudnej selekcji, wystąpili: Kuba (Jola) z 4 gt, Adrian(na) z 4 it oraz Szymon (Laura) z 3 az. Ich zadaniem było zakładanie rajstop na czas oraz balansowanie ciężkimi siatami z iście kobiecym wdziękiem. Najlepiej poradził sobie ze wszystkimi wyzwaniami Szymon i to jemu przypadła szarfa „Najpiękniej…szego” oraz korona, którą później przekazał Kindze z 4 gt, która w powszechnym, szkolnym głosowaniu zdobyła tytuł Miss, wyprzedzając Kamilę z 2 cgt i Kasię z 1 agt.

Wszystkim 39 cudownym dziewczynom z „Budexu” oraz wszystkim Paniom pracującym w szkole, życzymy spełnienia najskrytszych marzeń oraz uśmiechu - nie tylko 8 marca.