Młodzieżowa Rada Miasta Puławy została powołana w 2009 roku jako organ o charakterze konsultacyjnym, działającym w celu wspierania i rozpowszechniania idei samorządności wśród młodych ludzi. W poniedziałek, 19 października w naszej szkole odbyły się wybory do już V kadencji Rady. Kandydowało 7 uczniów: Antolak Patryk z 2at, Feluś Mateusz z 2at, Garbacz Dawid z 1it, Grzebalski Szymon z 1it, Kopka Tobiasz z 1it, Kłys Sławomir z 1it, Pawłowski Dominik z 1it. Do głosowania przystąpiło 302 osoby, z czego 285 głosów było ważnych. W drodze głosowania najwięcej głosów uzyskali:

1. Antolak Patryk z ilością 87 głosów,
  2. Feluś Mateusz z ilością głosów 74,
  3. Grzebalski Szymon z ilością głosów 38.

Ponieważ okręg wyborczy nr 5 przy Zespole Szkół nr 2 w Puławach dysponuje 3 mandatami do Młodzieżowej Rady Miasta Puławy, to właśnie Ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas obrad MRMP. Gratulujemy odwagi wszystkim kandydatom a naszej zwycięskiej trójce życzymy owocnej pracy na rzecz całej społeczności.