9 stycznia 2017 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych Technikum nr 2 w Puławach. Po wielu miesiącach przygotowań tegoroczni maturzyści mieli  okazję do zabawy na balu studniówkowym, który choć na kilka godzin pozwolił zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. W czasie inauguracji wieczoru maturzyści w ciepłych słowach wyrazili swoją wdzięczność wobec tych, którzy w ostatnich latach wspierali ich oraz mobilizowali do nauki. Podziękowania złożone zostały na ręce dyrekcji szkoły, wychowawców oraz rodziców, a wyrazem wdzięczności były bukiety kwiatów.

Następnie  Pan dyrektor Krzysztof Szabelski wygłosił swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczął studniówkę. By tradycji stało się zadość, uczniowie klas czwartych zatańczyli poloneza, po którym  przyszedł czas na toast. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspaniała zabawa, która trwała do późnych godzin nocnych.

Studniówka 2017 z pewnością będzie dla absolwentów kolejnym miłym wspomnieniem związanym z latami spędzonymi w naszej szkole.