W pierwszych dniach marca w Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji w Lublinie odbyły się zawody okręgowe XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W zawodach rywalizowali najlepsi uczniowie z 9 szkół budowlanych okręgu lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Adamczyk z 3cgt, Karol Ociesa z 4act i Bartosz Suliga z 4act. Uczniowie przez 4 godziny rozwiązywali zadania problemowe, musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami wykraczającymi poza program szkolny. 14 marca 2017 Komitet Główny olimpiady ogłosił listę uczestników finału centralnego (www.olimpiadabudowlana.pl). Tomasz Adamczyk zajął 3 miejsce w okręgu lubelskim i zakwalifikował się na zawody centralne, które odbędą się w dniach 6-8 kwietnia w Zespole Szkół Budowlano - Geodezyjnych w Białymstoku. Uczestnikom zawodów okręgowych gratulujemy uzyskanych wyników. Tomkowi życzymy powodzenia na zawodach centralnych.