W dniu 7 marca 2017 r. w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbył się po raz kolejny wojewódzki  konkurs „Budownictwo – moja przyszłość”. Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty. Patronat merytoryczny objęła Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Warszawie. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Konkurs otworzyła prof. dr Anna Sas-Badowska – JM Rektor WISBiOP w Radomiu, która witając gości, uczestników i ich opiekunów, życzyła sukcesów w konkursie, akcentowała wyraźny wzrost poziomu przygotowania reprezentujących szkoły uczniów. Konkurs miał na celu popularyzowanie i pogłębianie wiedzy z zakresu budownictwa, nowych technologii i bezpieczeństwa pracy. Składał się z dwóch etapów: I części drużynowej (test składający się z 40 pytań) i II części indywidualnej – odpowiedź ustna przed komisją.

W konkursie brało udział 7 szkół. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Adamczyk Tomasz 3 cgt, Wręga Mateusz 4 act oraz Ociesa Karol 4 act. Uczniowie wywalczyli dla szkoły II miejsce drużynowo. W rywalizacji indywidualnej choć nie było łatwo Adamczyk Tomasz zajął II miejsce.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz nauczycielom przygotowującym do konkursu.