Dnia 16 marca  2017  w siedzibie Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbył się po raz dziesiąty  finał Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo i higiena pracy”. Celem Konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości problematyki, przepisów i zasad bhp, propagowanie bezpiecznej i właściwej organizacji pracy na danym stanowisku, poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie edukacji dla bhp i ochrony środowiska, udzielanie pierwszej pomocy w nagłych, niespodziewanych wypadkach przy pracy, podnoszenia bezpieczeństwa w szkołach. W konkursie brało udział około 100 uczniów z dwudziestu szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy4 act:  Jakub Bielewski, Bartosz Gębala i Maciej Łyszcz, którzy zajęli  IV miejsce.