W dniu 15 marca 2018 w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy odbył się po raz szósty finał konkursu „Budownictwo – Moja Przyszłość”. Patronat honorowy objął Mazowiecki Kurator Oświaty, a merytoryczny Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa (MOIIB) w Warszawie. Konkurs ma na celu popularyzowanie wiedzy z zakresu budownictwa, nowych technologii i bezpieczeństwa pracy. Uczestnictwo w nim jest jedną z metod przygotowywania młodzieży do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Składa się z dwóch etapów: I część: drużynowa – test, składający się z 40 pytań, II część indywidualna, każdy z uczestników losuje zestaw 3 pytań. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 31 uczniów z 6 szkół.

Konkurs otworzyła prof. dr Anna Sas-Badowska – JM Rektor WISBiOP w Radomiu, która powitała gości, a wszystkim uczestnikom wraz z opiekunami życzyła sukcesów w konkursie akcentując wyraźny wzrost poziomu przygotowania reprezentujących szkoły uczniów. Po ciężkich zmaganiach I miejsce drużynowo wywalczyli Nasi uczniowie w składzie: Tomasz Adamczyk, Michał Bocian oraz Wiktor Godziszewski. Indywidualnie również brylowali Nasi uczniowie: I miejsce Michał Bocian, II miejsce Tomasz Adamczyk oraz VI miejsce Wiktor Godziszewski. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów