Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442106
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2005-06

Wydarzenia 2005- 2006

Studniówka 2006

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 14 styczeń 2006
Odsłon: 156

"I zdarza się to tylko raz w roku".

Bal studniówkowy odbył się 14 stycznia w sali STOZAP-u. Organizatorami byli Rodzice trzech klas maturalnych: IV TS, III LP i III TS3. Zgodnie ze szkolnym obyczajem wyróżniliśmy kwiatami Wychowawców i Dyrektorów. Symbolikę gestu podkreślili Rodzice, którzy w ciepłych słowach podziękowali wszystkim Nauczycielom. Część oficjalna jest stałym elementem balu, natomiast program artystyczny stanowi zawsze niespodziankę. W tym roku zaprezentowaliśmy "Opowieść wigilijną wg E. Kwiatkowskiego".

Więcej…

Szkolne kolędowanie

Szczegóły
Autor: Małgorzata Wiśniecka-Ozimek
Utworzono: 05 styczeń 2006
Odsłon: 148

5 stycznia 2006 r. o godz. 16 na zaproszenie przybyli emerytowani nauczyciele i pracownicy administracyjni naszej szkoły.

Spotkanie było wzruszające. Zaczęło się od programu poetyckiego przygotowanego przez naszą młodzież pod kierunkiem M. Wiśnieckiej i G. Sieprawskiej. A potem było wspólne śpiewanie kolęd , skromny poczęstunek i rozmowy. Humory wszystkim dopisywały. Jak miło spotkać się w poszerzonym gronie, porozmawiać z  kolegami i koleżankami dawno nie widzianymi.

Więcej…

Szkolna Wigilia

Szczegóły
Autor: Małgorzata Wiśniecka-Ozimek
Utworzono: 22 grudzień 2005
Odsłon: 154

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia o  godzinie 10.45 cała społeczność szkolna zebrała się na uroczystym spotkaniu opłatkowym.

Zaczęło się od rozwiązania ogłoszonego przez samorząd szkolny konkursu na najładniejszy stroik. Jury złożone z nauczycieli i uczniów pod przewodnictwem dyr. Mariana Maziarczyka ustaliło, że pierwsze miejsce należy się stroikowi przygotowanemu przez klasę I TB. Wszystkie klasy, które wzięły udział w konkursie otrzymały nagrody – pokaźne torby cukierków. Dalej było już bardzo uroczyście. Elegancko ubrane uczennice i uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż poetycki poświęcony Świętom Bożego Narodzenia.

Więcej…

Strona 9 z 15

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
2014-15-3m
© 2004 - 2026