Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442151
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2008-09

Wydarzenia 2008- 2009

Konkurs o Prawach Człowieka

Szczegóły
Autor: Jacek Serkis
Utworzono: 27 marzec 2009
Odsłon: 150

W I etapie szkolnego konkursu o prawach człowieka wzięło udział 30 uczniów naszej szkoły. Konkurs jest organizowany z okazji 60 rocznicy uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka - najważniejszego dokumentu dotyczącego praw człowieka. Do kolejnego, ustnego etapu awansują najlepsi. Powodzenia!

Narodowy Dzień Życia

Szczegóły
Autor: Małgorzata Niemczuk
Utworzono: 24 marzec 2009
Odsłon: 153

24 marca uroczystym apelem uczciliśmy Narodowy Dzień Życia. Uczniowie - aktorzy poprzez "Misterium Stworzenia Człowieka" przybliżyli nauczanie papieża Jana Pawła II, że wartość życia człowieka i jego osobowa godność znajdują swoje uzasadnienie w relacji, która łączy człowieka z Bogiem, Stwórcą i Odkupicielem. Ten dzień był dla nas okazją do dziękczynienia i refleksji nad życiem, którym zostaliśmy obdarowani.

Rekolekcje Wielkopostne

Szczegóły
Autor: Małgorzata Wiśniecka-Ozimek
Utworzono: 23 marzec 2009
Odsłon: 153

W dniach 23 – 25 marca, od poniedziałku do środy, odbywaliśmy rekolekcje wielkopostne. W ciągu dwóch pierwszych dni braliśmy udział w spotkaniach w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego. Śpiewaliśmy pieśni, oglądaliśmy scenki dramatyczne, fragmenty filmów oraz słuchaliśmy nauk. Środa była dniem spowiedzi. W przygotowaniu do godnego obchodzenia Świąt Wielkiej Nocy pomogli nam klerycy z Seminarium oo. Jezuitów z Krakowa, którzy przybyli do parafii wraz ze swoim opiekunem.

Strona 8 z 24

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
2014-15-6m
© 2004 - 2026