"Nauczyciele świętują w szkole, nastrój pogodny już..." słowami takiej oto piosenki powitali zebranych nauczycieli, rodziców i uczniów klas pierwszych przedstawiciele klasy 2 dt i 1 gt. Okazją do tego miłego spotkania były obchody Dnia Edukacji Narodowej. Część pierwsza miała charakter oficjalny, składały się na nią  przemówienia p. dyrektora K. Szabelskiego, przedstawicieli Rady Rodziców i przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz wręczenie nagród dyrektora. W części drugiej  uczniowie zaprezentowali program słowno - muzyczny przestawiający szkołę na wesoło, przygotowany pod kierunkiem p. I. Rusieckiej. Uczniowie naszej szkoły mieli sposobność, aby "ujawnić" swoje, ukryte dotychczas, talenty wokalne.