Jan Paweł II - "0dwaga Świętości" to hasło X Dnia Papieskiego, który uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole w dniu 15 października 2010 r. Młodzież pod kierunkiem katechetów ks. Kamila Kajdaszuka i Małgorzaty Niemczuk zaprezentowała program poświęcony świętym i błogosławionym, których wyniósł na ołtarze Jan Paweł II. Nawiązując do nauczania papieża uczniowie przypomnieli, że świętość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych, a jest to droga zbawienia, którą każdy ma przebyć. Świętość to spełnienie człowieczeństwa, kroczenie za prawdą, dobrem i pięknem. Na zakończenie wspólnie modliliśmy się o beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II. Nie mogło również zabraknąć śpiewu ukochanej pieśni Ojca Świętego "Barki".