Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442121
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2010-11

Wydarzenia 2010- 2011

XVI Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Kazimierza Dolnego

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 11 maj 2011
Odsłon: 151

11 maja 2011 roku odbyły się XVI Biegi Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Kazimierza Dolnego. Do zawodów stanęło ponad 400 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zawodnikom tego dnia sprzyjała pogoda. W pięknej słonecznej aurze uczeń naszej szkoły - Sylwester Szczypa w 10 biegu zajął pierwsze miejsce (kategoria - szkoły ponadgimnazjalne). W klasyfikacji generalnej chłopców ZS nr 2 w Puławach zajął 2 miejsce uzyskując 19 punktów, ustępując tylko ZSZ w Dęblinie. Organizatorem biegów był Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza i Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym.

Matura 2011

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 04 maj 2011
Odsłon: 148

O godzinie 9.00 sześćdziesięciu trzech abiturientów przystąpiło do egzaminu maturalnego z języka polskiego. W tym roku swoją wiedzę będą sprawdzać cztery klasy: 4 at, 4 bt - Technik Mechanik oraz 4 ct i 4 ct1 - Technik Budownictwa.

Wiosenna aura spłatała nam wszystkim figla, gdyż w nocy padał śnieg a wtedy mogłyby być kłopoty z komunikacją i dotarciem na czas (na szczęście do rana śnieg stopniał). Miejmy nadzieję, że niska temperatura na dworze (0 oC) nie ostudziła zapału na pierwszym egzaminie. Jutro matura z matematyki a w piątek z języka obcego. Życzymy połamania piór!

Pożegnanie abiturientów technikum

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 29 kwiecień 2011
Odsłon: 145

Dla 91 abiturientów technikum po raz ostatni w szkole zabrzmiał dzwonek. Szkolne mury pożegnały cztery klasy - 4 at, 4 bt (Technik Mechanik), 4 ct1 oraz 4 ct (Technik Budownictwa). Na uroczystym spotkaniu wręczono pamiątkowe dyplomy, listy gratulacyjne dla rodziców, nagrody dla najlepszych uczniów i tym, których frekwencja na zajęciach była wzorowa. Szczególne słowa uznania otrzymał prymus szkoły Piotr Zapora (wielokrotnie nagradzany za udział w różnych konkursach i olimpiadach). Za swoją sumienną pracę, bardzo dobre wyniki w nauce otrzymał z rąk p. Dyrektora Krzysztofa Szabelskiego świadectwo z wyróżnieniem potoczne zwane "z czerwonym paskiem".

Więcej…

Strona 5 z 23

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-7m
© 2004 - 2026