Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442161
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2010-11

Wydarzenia 2010- 2011

Lekcja z BASF - chemią budowlaną

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 10 czerwiec 2011
Odsłon: 177

10.06.2011 roku odbyło się spotkanie klas 2ct i 3ct z przedstawicielem firmy BASF, produkującej chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu),  posadzki poliuretanowe, materiały uszczelniające i termoizolacyjne. Uczniowie obejrzeli ciekawe prezentacje dotyczące nowoczesnych materiałów budowlanych. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyły się systemy posadzek z poliuretanu. Organizatorem spotkania był p. Robert  Nowaczek.

1 az na czarnym szlaku

Szczegóły
Autor: Marcin Ziemski
Utworzono: 03 czerwiec 2011
Odsłon: 167

W piątek - 3 czerwca 2011 r. w słoneczny dzień uczniowie klasy 1az pod opieką pana M. Krawca i wychowawcy M. Ziemskiego udali się pieszo czarnym szlakiem siecią lessowych wąwozów z Puław do Parchatki. Trasa przebiegła ulicą Głęboką i Skowieszyńską wprost do wejścia w przestrzeń porośniętą bujną roślinnością. Kilkaset metrów drogą wyłożoną płytami a następnie usypanej z piasku ścieżki. Brak oznaczeń szlaku spowodował, że do wyboru były dwie drogi. Tylko szybkie rozpoznanie terenu oraz "telefony do kolegów" zadecydowały o wyborze dalszej podróży w "prawo" (jak się później okazało słusznie). Na miejscu tzn. u podnóża wyciągu narciarskiego w Parchatce po zebraniu leśnego chrustu odbyliśmy rytuał pieczenia kiełbasek.

2 ct w Krakowie

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 02 czerwiec 2011
Odsłon: 164

W dniach 1-2 czerwca 2011 r. odbyła się wycieczka szkolna w ramach której uczniowie klasy 2 ct poznali różne style architektoniczne w budownictwie. Zajęcia pod opieką p. M. Maziarczyka i G. Borucza odbyły się w przepięknej scenerii królewskiego grodu Kraków. Program obejmował zwiedzanie Wawelu - Katedry, Dzwonu Zygmunta i Krypty Królewskiej. Wspaniała pogoda sprzyjała spacerom uliczkami Starego Miasta - Kazimierza (dzielnica żydowska), Barbakanu, Bramy Floriańskiej, Rynku, Sukiennic, Kościoła Mariackiego oraz wizycie na patio uczelni Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Maius. Dla pełnej satysfakcji zabrakło uroków wieczornego spaceru po Krakowie i podziwiania miasta nocą. Niestety burza tego wieczoru pokrzyżowała plany i trzeba było się zadowolić pobytem w schronisku, gdzie uczniowie szlifowali język angielski z nowo poznanymi koleżankami z Norwegii. ;-)

Strona 2 z 23

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-7m
© 2004 - 2026