Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442084
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2012-13

Wydarzenia 2012- 2013

Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 02 marzec 2013
Odsłon: 148

Tradycyjnie w marcu odbywają się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W XXVI edycji OWIUB wzięło udział 37 uczniów  z województwa lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Andrzej Wrótny, Piotr Olszak i Rafał Wiejak z 4ct. Udział w olimpiadzie daje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności zawodowych, a uzyskanie tytułu laureata  daje indeks na wyższą uczelnię oraz zwolnienie z części teoretycznej egzaminu zawodowego.

Studniówka 2013

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 09 luty 2013
Odsłon: 151

W ostatnią sobotę przed feriami uczniowie z klas 4ct i  4adt wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się na swojej Studniówce w Hotelu Pikul. Do matury pozostało tylko 87 dni ale tego wieczoru nikt o tym nie pamiętał. Bal rozpoczął się punktualnie o godzinie 20 krótką częścią oficjalną. Były powitania, życzenia dobrej zabawy, podziękowania dla grona pedagogicznego i rodziców oraz bukiety kwiatów. Maturzyści pięknie zatańczyli poloneza. Po części oficjalnej przyszedł czas na beztroską zabawę do białego rana. Na Studniówce bawiło się ponad 100 osób. Parkiet przez cały czas był pełny. Przebrzmiały rytmy poloneza, pozostały piękne wspomnienia i odliczanie ostatnich dni do matury i egzaminów zawodowych.

Hej z kopyta kulig rwie!

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 30 styczeń 2013
Odsłon: 160

Zima w tym roku szkolnym spłatała nam figla. Gruba pokrywa śniegu zachęcała młodzież już od kilku dni by miło spędzić czas na sankach. Niestety ubiegły tydzień należał do pracowitych, gdyż kończył się pierwszy semestr a to zawsze wiąże się z obowiązkami - wytężoną nauką. Na przekór planom mamy właśnie ocieplenie i trzeba się było śpieszyć z uciechami śniegowymi. Być może są to już ostanie chwile puchowego szaleństwa? Tak też i dzisiaj, młodzież klas 3 at i 3 gt pod opieką wychowawców G. Borucza, A. Winiarskiej oraz A. Malinowskiej i S. Oleksiewicza korzystała z uroków zimy i odbyła przejażdżkę saniami po lasach i wąwozach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Poza uciechami duchowymi (w zdrowym ciele - zdrowy duch!) nie mogło zabraknąć również uciech kulinarnych. Kiełbasa przy ognisku nabierała różnych odcieni, niekiedy i czerni. Ogólnie przygodę w Kazimierzu Dolnym uważamy za udaną!

Strona 9 z 17

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
2014-15-1m
© 2004 - 2026