Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442114
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2012-13

Wydarzenia 2012- 2013

Spotkanie opłatkowe pracowników szkoły

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 21 grudzień 2012
Odsłon: 158

W piątek w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe z emerytowanymi nauczycielami i pracownikami administracyjnymi. Zaczęło się od życzeń i tradycyjnego podzielenia się opłatkiem. Przy stole wigilijnym humory wszystkim dopisywały. Wspólne śpiewanie kolęd z zespołem młodzieżowym odbyło się pod batutą p. dyrektora Krzysztofa Szabelskiego (gitara solowa - K. Szabelski; instrumenty klawiszowe J. Ociepa; perkusja - T. Wawro; gościnnie wokal - A. Winiarska). Bardzo miło spotkać się w poszerzonym gronie, porozmawiać z kolegami i koleżankami dawno nie widzianymi, powspominać minione chwile.

Kwesta w Galerii Zielonej

Szczegóły
Autor: Izabella Bogdańska
Utworzono: 21 grudzień 2012
Odsłon: 149

W piątek 21 grudnia 2012 r. uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Puławach kwestowali na rzecz ucznia naszej szkoły, Dawida. Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych odbył się w Galerii Zielonej. Stroiki cieszyły się powodzeniem, barwne i oryginalne aniołki oraz pomysłowe ozdoby świąteczne przyciągały licznych zainteresowanych, którzy chętnie je nabywali. Młodzież z wielkim zaangażowaniem zachęcała do wsparcia inicjatywy. Kiermasz przyniósł znakomite efekty. Dzięki hojności i życzliwości klientów Galerii Zielonej zgromadziliśmy 1221,96 zł  na leczenie Dawida. Wielkie podziękowania dla Naszych dziewczyn z samorządu uczniowskiego, jak również pozostałych chętnych wolontariuszy za to ze przed świętami poświęcili wolny czas na zorganizowanie i udział w akcji.

Szkolne Jasełka

Szczegóły
Autor: Małgorzata Niemczuk
Utworzono: 21 grudzień 2012
Odsłon: 162

Kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych na stałe zagościły w naszej szkole. W tym roku 21 grudnia uczniowie pod kierunkiem katechetów zaprezentowali "Jasełka", które wprowadziły nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjna historia narodzenia Jezusa została uwspółcześniona. Ukazaliśmy trzy wymiary czasu - Betlejem dwa tysiące lat temu, dzisiejsze przygotowanie do świąt oraz poetycką wizję artystki, która pokazuje, że ludzie tak naprawdę nic się nie zmieniają: odtrącają miłość dla kariery, własnych interesów, egoizmu. Mamy nadzieję, że tegoroczne "Jasełka" przyczynią się do głębszego przeżywania tajemnicy Boga, który przychodzi do nas każdego dnia.

Strona 10 z 17

  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
2014-15-9m
© 2004 - 2026