Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442157
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2012-13

Wydarzenia 2012- 2013

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 14 marzec 2013
Odsłon: 161

14.03.2013 uczniowie z 4ct uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie, z panią  Anną Smolarz. Pani inspektor w ciekawy sposób przedstawiła zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa pracy w budownictwie. Uczniowie poznali przepisy obowiązujące przy wykonywaniu robót ziemnych, prac na wysokości. Omówione zostały najczęściej popełniane błędy i zaniedbania na placach budowy. Największe wrażenie na słuchaczach, zrobiły informacje o wypadkach przy pracy, jakie miały miejsce w ostatnich latach na terenie naszego województwa.

Złota Kielnia 2013

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 09 marzec 2013
Odsłon: 152

09.03.2013 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie, odbył się XLII Turniej Budowlany "ZŁOTA KIELNIA". Uczestniczyło w nim 75 uczniów z 15 szkół (z województw: lubelskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego). Nas reprezentowali: Konrad Tyburcy - 3ahz, Maciej Graca - 3wz oraz Andrzej Skibniewski - 3wz. Uczniowie pisali test zawodowy oraz rozwiązywali zadanie praktyczne. Wyniki zostaną ogłoszone za tydzień.

Dzień Kobiet

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 08 marzec 2013
Odsłon: 161

Tegoroczny Dzień Kobiet uczciliśmy wyborem najpiękniejszej dziewczyny, uczącej się w naszej szkole. Imprezę poprowadzili Łukasz i Adam z 4 adt. Nim wyłoniliśmy zwyciężczynię, spośród zaproszonej do finału siódemki, poddaliśmy kandydatki bardzo trudnym próbom (oczywiście pod bacznym okiem niezawisłego jury). W pierwszej konkurencji musiały odpowiadać na „tendencyjne” pytania prowadzącego oraz w jak najkrótszym czasie odkręcić, zmontowanym wcześniej kluczem, świece zapłonowe. Do następnych zadań przystąpiła już tylko piątka kandydatek. Dziewczyny musiały odgadnąć nazwę i zastosowanie tajemniczych części samochodowych i różnego rodzaju mierników, a następnie przeczytać instrukcję wymiany tłoka w narzucony odgórnie sposób.

Więcej…

Strona 8 z 17

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
2014-15-1m
© 2004 - 2026