W dniu 19 marca 2015r. w siedzibie Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbyła się III edycja finału Wojewódzkiego Konkursu „BUDOWNICTWO – MOJA PRZYSZŁOŚĆ”. Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty, a patronat merytoryczny Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Warszawie. W konkursie uczestniczyli uczniowie technikum budowlanego. Uroczystość otworzyła rektor WISBiOP w Radomiu - prof. Anna Sas-Badowska. Uczniowie Naszej Szkoły w składzie: Dominik Jarosz, Michał Rodak oraz Michał Wnuk zajęli w finale konkursu II miejsce drużynowo, a indywidualnie Dominik Jarosz zajął VI miejsce. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.