Świąteczna Paczka jest już tradycją w naszej szkole - którą kontynuujemy od 22 lat. W dniach 15 – 18 grudnia, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia ruszyła akcja - Świąteczna Paczka, która jest prowadzona w ramach ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Po raz kolejny nasi niezawodni uczniowie zgromadzili produkty spożywcze, aby zrobić z nich świąteczne paczki dla rodzin uczniów, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Produkty zostały zmagazynowane u Pani pedagog, a z nich powstało aż 22 paczki. Wydawanie paczek rozpoczęliśmy od czwartku 17 grudnia, aby udało się je rozdać jeszcze przed świętami. Duże podziękowanie należą się uczniom za mobilizację i przygotowanie paczek. To dzięki Wam możemy co roku pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują!