Ostatni grudniowy dzień szkolny spędziliśmy z radością w sercu, w świątecznych nastrojach, z dobrym słowem i opłatkiem w ręku. O godz. 13-tej wzięliśmy udział w przedstawieniu jasełkowym pełnym humoru i zadumy. Mogliśmy w postaciach pasterzy, króla Heroda, królów i przebiegłych diabełków przyjrzeć się sobie jak w zwierciadle... a wraz z nimi dotrzeć do Bożego Dzieciątka za sprawą którego wszystko musiało mieć dobre zakończenie.

Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela. Pan Dyrektor Krzysztof Szabelski złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia i gorąco podziękował młodzieży i opiekunom za przygotowanie przedstawienia.