18 marca 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie odbyły się eliminacje regionalne Olimpiady Budowlanej - Buduj z pasją. Naszą szkołę reprezentowali Tomasz Adamczyk i Michał Bocian z 2cgt. Uczniowie pisali test, a następnie wykonywali zadanie praktyczne polegające na układaniu glazury. Konkurencja była duża w olimpiadzie wzięło udział 15 dwuosobowych drużyn z okręgu lubelskiego obejmującego województwo lubelskie i podlaskie. Nasi uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych - wywalczyli 2 miejsce w regionie i zakwalifikowali się do zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w kwietniu w Tarnobrzegu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.