W ostatnią sobotę karnawału, czyli 6 lutego 2016 r., w restauracji Trzy Korony, odbyła się tradycyjna Studniówka uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Puławach. Bal ten to jeden z najważniejszych, najbardziej oczekiwanych i najlepiej wspominanych balów w życiu każdego maturzysty. Wzięli w nim udział uczniowie klas maturalnych - 4 act (p. J. Serkis), 4 dt (p. R. Rybak), 4 gt (p. Iwona Rusiecka) oraz kl. 4 it (p. Ewa Hołody) z osobami towarzyszącymi oraz zaproszonymi przez nich nauczycielami.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 19.00 częścią oficjalną, obejmującą powitanie zgromadzonych uczniów oraz zaproszonych gości. Nie zabrakło oczywiście okazjonalnych przemówień i podziękowań. Potem był wspólnie odtańczony polonez i toast wzniesiony szampanem! A później... wspólne tańce. Zabawa trwała niemalże do białego rana. Ta noc na długo zostanie w naszej pamięci. A za 89 dni - matura. Życzymy powodzenia!