Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442066
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2015-16

Wydarzenia 2015 - 2016

BHP z Panią nadinspektor

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 11 marzec 2016
Odsłon: 170

11 marca 2016 uczniowie z klasy drugiej i trzeciej technikum budowlanego uczestniczyli w spotkaniu z panią nadinspektor Anną Smolarz z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie. Omawiane zagadnienia dotyczyły przepisów bezpieczeństwa pracy, zagrożeń występujących w budownictwie, prawidłowego stosowania środków ochrony indywidualnej i zbiorowej. Pani inspektor omówiła wypadki, jakie miały miejsce na budowach w naszym województwie. Zwracała uwagę na nieprawidłowości, które były przyczyną wypadków oraz omawiała, w jaki sposób tych zdarzeń można było uniknąć. Podkreśliła, że wypadkom najczęściej ulegają młodzi ludzie z niewielkim stażem pracy. Na zakończenie uczniom zostały przekazane materiały informacyjne dotyczące bezpiecznych zasad wykonywania robót. Omawiane zagadnienia ilustrowane były prezentacjami multimedialnymi oraz filmami.

Budownictwo - moja przyszłość

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 08 marzec 2016
Odsłon: 163

8 marca 2016 r. w siedzibie Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbyła się IV edycja finału Wojewódzkiego Konkursu „BUDOWNICTWO – MOJA PRZYSZŁOŚĆ”. Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty, a patronat merytoryczny Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Warszawie. W konkursie uczestniczyli uczniowie technikum budowlanego z 9 szkół. Uczniowie Naszej Szkoły w składzie: Karol Ociesa, Rafał Kowalczyk, Bartosz Suliga oraz Mateusz Wręga zajęli w finale konkursu IV miejsce drużynowo. Konkurs ma na celu popularyzowanie i pogłębianie wiedzy z zakresu budownictwa, nowych technologii i bezpieczeństwa pracy.

Dzień Kobiet 2015

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 08 marzec 2016
Odsłon: 163

Tegoroczny „Dzień Kobiet” uczciliśmy jak zwykle na wesoło - wyborami „Najpiękniejszej”. Tym jednak razem w szranki nie stanęły dziewczyny. Mogły wygodnie zasiąść w pierwszym rzędzie na widowni, gdyż tym razem wyręczyli je w trudach przeróżnych konkurencji koledzy. Do konkursu przystąpiła dziewiątka śmiałków. Aby Panowie godnie reprezentowali płeć piękną, nasze uczennice zadbały o ich efektowne stylizacje i make up. Po ogólnej prezentacji uczestnicy opisywali swojego wymarzonego księcia z bajki, następnie odpowiadali na bardzo specjalistyczne, tendencyjnie kobiece pytania oraz malowali paznokcie, równocześnie rozmawiając przez komórkę z psiapsiółkami.

Więcej…

Strona 6 z 15

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-4m
© 2004 - 2026