Z dumą informujemy, iż młodzież z Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach zajęła pierwsze miejsce w województwie lubelskim w ramach honorowego krwiodawstwa!
W sobotę 19 listopada 2016 r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się podsumowanie XIII Etapu Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”. Podczas uroczystości ogłoszono, że nasza szkoła w etapie okręgowym (woj. lubelskie) zajęła I miejsce pod względem ilości oddanej krwi.

Serdecznie gratulujemy młodym krwiodawcom oraz ich opiekunowi pani Agnieszce Matysiak. Jak powiedział św. Jan Paweł II: „Człowiek tyle jest wart ile może dać innym ludziom. Człowiek żyjący sam dla siebie niewiele jest wart”. Jesteśmy dumni, że członkowie naszej społeczności szkolnej, uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Puławach, z zaangażowaniem wspierają ideę honorowego krwiodawstwa. Gratulujemy zaszczytnego lauru pierwszeństwa i zachęcamy kolejne osoby, aby oddając krew – ratowały życie.