Chryste, Ty masz szansę na śmierć i zmartwychwstanie...

Pod takim hasłem w środę 12 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów obejrzała nasza społeczność szkolna, nauczyciele i dyrektorzy: p. Dyr. Krzysztof Szabelski i p. v-ce Dyr. Jarosław Ociepa.

Występ skłaniał do osobistej refleksji i przypomniał wszystkim, że już za kilka dni zakończy się czterdziestodniowe oczekiwanie na radość wielkanocnego poranka. Na zakończenie życzenia błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego złożył ks. Daniel, natomiast Pan Dyrektor podziękował uczniom i opiekunom ks. Danielowi i p. Małgorzacie Niemczuk za przygotowanie apelu i życzył wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły - Świąt radosnych, pogodnych, spokojnych spędzonych w rodzinnym gronie.