Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442121
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2014-15

Wydarzenia 2014 - 2015

Konkurs: Budownictwo - Moja przyszłość

Szczegóły
Autor: Anna Wąsala
Utworzono: 19 marzec 2015
Odsłon: 190

W dniu 19 marca 2015r. w siedzibie Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbyła się III edycja finału Wojewódzkiego Konkursu „BUDOWNICTWO – MOJA PRZYSZŁOŚĆ”. Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty, a patronat merytoryczny Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Warszawie. W konkursie uczestniczyli uczniowie technikum budowlanego. Uroczystość otworzyła rektor WISBiOP w Radomiu - prof. Anna Sas-Badowska. Uczniowie Naszej Szkoły w składzie: Dominik Jarosz, Michał Rodak oraz Michał Wnuk zajęli w finale konkursu II miejsce drużynowo, a indywidualnie Dominik Jarosz zajął VI miejsce. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Królowa jest tylko jedna (Dzień Kobiet)

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 09 marzec 2015
Odsłon: 298

Tegoroczny Dzień Kobiet, podobnie jak poprzedni, wyłonił Szkolną Królową. Tym razem wybory odbyły się dwuetapowo. W piątek przez radiowęzeł, przy okazji składania życzeń cudownego świątecznego weekendu, dla wszystkich Pań pracujących w szkole i uczących się koleżanek, chłopcy z Samorządu odczytali nazwiska pięciu finalistek, wybranych przez męską część społeczności. O koronę miały powalczyć Klaudia Glegoła i Andżelika Jasek z 3gt, Kasia Pardyka i Kinga Koza z 2gt oraz Angelika Winiarczyk z 2act - i to im wręczono oficjalne nominacje.W poniedziałek 8 marca odbyła się gala finałowa. Niestety dwie ostatnie kandydatki, ze względów zdrowotnych, nie mogły uczestniczyć w zabawie. Godnymi ich zastępczyniami okazały się Kinga Borowiecka i Monika Dobroń z 1cgt.

Więcej…

Studniówka 2015

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 31 styczeń 2015
Odsłon: 325

„Poloneza czas zacząć” tymi słowami Dyrektor naszej szkoły - Pan Krzysztof Szabelski, około godziny 21-ej dnia 31 stycznia, rozpoczął tegoroczną zabawę Studniówkową. Korowód pięknych panien i przystojnych kawalerów zapełnił salę bankietową Hotelu Pikul, sunąc w takt najpiękniejszego z polskich polonezów, którego skomponował Wojciech Kilar. Opłaciły się liczne próby - tym razem nasi drodzy wuefiści przygotowali młodzież na piątkę plusem. Ta wzniosła chwila, nawiązująca do  tradycyjnych balów sprzed wieku, zawsze wywołuje łzy wzruszenia wśród oglądających ją licznie rodziców i nauczycieli. Wspólny taniec i lampkę szampana poprzedziła część oficjalna prowadzona przez naszych maturzystów: Olę i Ewelinę z klasy 4 cgt oraz Szymona i Sebastiana z 4 at. Oczywiście Pan Dyrektor, jako główny gospodarz, przywitał wszystkich zebranych.

Więcej…

Strona 5 z 11

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-6m
© 2004 - 2026