Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442113
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2017-18

Wydarzenia 2017 - 2018

2igt w akcji (na Paintball)

Szczegóły
Autor: Jacek Serkis
Utworzono: 04 październik 2017
Odsłon: 181

W dniu 4 października pod opieką p. Jacka Serkisa i p. Tomasza Próchniaka uczniowie klasy 2 igT udali się na wycieczkę integracyjną. Miejscem docelowym wycieczki były pobliskie Rudy, gdzie formą integracji miała być gra terenowa  paintball. Na miejsce udaliśmy się autobusem MZK. Po wcześniejszym szkoleniu uczniowie podzielili się na dwie drużyny i przystąpili do gry. Teren gry sprzyjał rozgrywce, gdyż został celowo do takiej gry przystosowany. Dzięki licznym barakom oraz porozrzucanym stertom opon można było się ukryć i zaatakować przeciwnika z ukrycia. Po kilku rundach z podniesionym poziomem adrenaliny i wystrzelaniu wszystkich kulek rozpaliliśmy ognisko i upie­kli­śmy kieł­ba­ski. Apetyt dopisywał!

Otrzęsiny 2017 (Dzień Chłopaka)

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 02 październik 2017
Odsłon: 185

Dzień Chłopaka, podobnie jak w ubiegłym roku, przybrał w naszej szkole kształt Otrzęsin. Wszystkie klasy pierwsze stanęły do rywalizacji o tytuł tej Najlepszej, biorąc udział w zawodach nazwanych przez organizatorów - Samorząd Uczniowski i klasę 4dt - "Poligonem". W zabawie liczyło się przede wszystkim zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole. Nad każdą klasą pieczę mieli wychowawcy - Panie: Bożena Firlej (1cdt), Małgorzata Lorek (1it) i Aneta Firlej (1wz) oraz Panowie: Zbigniew Chojnacki (1az), Marcin Krawiec (1jt) i Tomasz Próchniak (1at). Nad przebiegiem imprezy czuwali Jurorzy: Pan wicedyrektor Jarosław Ociepa, Pani Ania Winiarska i Pani Agnieszka Malinowska.

Więcej…

3 ct i 3 agt na Politechnice Lubelskiej

Szczegóły
Autor: Aneta Firlej
Utworzono: 26 wrzesień 2017
Odsłon: 183

W dniu 26 września 2017 r. uczniowie klas 3ct i 3agt wzięli udział w wykładach tematycznych, organizowanych przez Politechnikę Lubelską. Podczas spotkania poruszone zostały tematy związane z elektroniką i informatyką we współczesnych pojazdach, oraz przyczyny i objawy chorego budynku rozważane w kontekście mikrobiologii środowiska.

Prezentacje te zaciekawiły i zapoznały słuchaczy z nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi wykorzystującymi najnowsze zdobycze techniki z zakresu elektroniki i informatyki i mikrobiologii. Klasie 3agt przedstawione zostały zarówno nowoczesne obwody odpowiedzialne za bezpieczeństwo i komfort jazdy jak i najnowsze magistrale ko­mu­ni­ka­cyj­ne. Klasa 3ct zapoznana została ze sposobami oceny stopnia porażenia mikrobiologicznego z tak zwanymi metodami chemicznymi oraz szybkiej detekcji za pomocą matrycy wieloczujnikowej. Udział w wydarzeniu pozwolił uczniom zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat konwencjonalnych sposobów sterowania pracą urządzeń oraz alternatywnych metod badawczych.  

Strona 9 z 10

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-10m
© 2004 - 2026