Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442128
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2017-18

Wydarzenia 2017 - 2018

Wielki finał w Buduj z Pasją

Szczegóły
Autor: Anna Wąsala
Utworzono: 11 kwiecień 2018
Odsłon: 186

W dniach 09.04 - 11.04.2018, Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani” w Kielcach oraz Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu było organizatorem Finału Centralnego VII Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”. Nasi uczniowie Tomasz Adamczyk oraz Michał Bocian zajęli III miejsce zmagając się przez dwa dni z 16 zespołami z całego kraju, które po eliminacjach regionalnych zakwalifikowały się do finału. W czasie wolnym młodzież, nauczyciele i goście zwiedzili także Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego „GUIDO”. Duma rozpiera z sukcesu zarówno chłopaków jak i nauczycieli, którzy przekazują im swoją wiedzę każdego dnia w szkole. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Lekcje na Politechnice Lubelskiej

Szczegóły
Autor: Bożena Firlej
Utworzono: 23 marzec 2018
Odsłon: 185

23 marca 2018 uczniowie z klasy 1cdt oraz 2act uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej na Politechnikę Lubelską oraz Targi Budowlane LUBDOM. Na Politechnice uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Grupa pierwsza uczestniczyła w zajęciach: "Termowizja - pokazy i zastosowania termowizji" poprowadzonych przez dr inż. Bronisława Samujło z Wydziału Mechanicznego, oraz w zajęciach z przedsiębiorczości poprowadzonych przez mgr Kacpra Ziatkowskiego, pracownika Lubelskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Lubelskiej. Druga grupa uczestniczyła w zajęciach na Wydziale Budownictwa i Architektury. W Laboratorium Budownictwa mgr inż. Michał Pieńko przedstawił doświadczenie Chladniego (figury Chladniego, to regularne wzory, jakie tworzy piasek rozsypany na dużej płycie, która zaczyna drgać), a mgr inż. arch. Katarzyna Kielin poprowadziła "Lekcję rysunku odręcznego". Zapoznała uczniów z teoretycznymi podstawami rysunku odręcznego, a następnie przeprowadziła szereg ćwicze

Najlepsi w Budownictwie – Moja Przyszłość

Szczegóły
Autor: Anna Wąsala
Utworzono: 15 marzec 2018
Odsłon: 182

W dniu 15 marca 2018 w Wyższej Inżynierskiej Szkole Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy odbył się po raz szósty finał konkursu „Budownictwo – Moja Przyszłość”. Patronat honorowy objął Mazowiecki Kurator Oświaty, a merytoryczny Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa (MOIIB) w Warszawie. Konkurs ma na celu popularyzowanie wiedzy z zakresu budownictwa, nowych technologii i bezpieczeństwa pracy. Uczestnictwo w nim jest jedną z metod przygotowywania młodzieży do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Składa się z dwóch etapów: I część: drużynowa – test, składający się z 40 pytań, II część indywidualna, każdy z uczestników losuje zestaw 3 pytań. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 31 uczniów z 6 szkół.

Więcej…

Strona 3 z 10

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-2m
© 2004 - 2026