Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442120
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2018-19

Wydarzenia 2018 - 2019

100 litrów krwi na Stulecie Niepodległości

Szczegóły
Autor: Agnieszka Krajewska
Utworzono: 14 listopad 2018
Odsłon: 169

14 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z Panią z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Podczas prelekcji uzyskali informacje, jak przygotować się do oddania krwi, poznali wymagania i przeciwwskazania oraz procedurę jej oddawania. Celem spotkania było propagowanie idei honorowego krwiodawstwa oraz uwrażliwienie młodych ludzi na potrzeby osób chorych, dla których krew jest bezcennym lekiem. W prelekcji uczestniczyło 180 uczniów podzielonych na trzy grupy, około 30 osób zgłosiło gotowość oddania krwi w ramach planowanej w dniu 23.11.18 akcji krwiodawstwa przeprowadzanej w naszej szkole pod hasłem: 100 litrów krwi na Stulecie Niepodległości. Osoby zainteresowane udziałem w akcji serdecznie zapraszamy.

Stulecie Odzyskania Niepodległości

Szczegóły
Autor: Iwona Rusiecka
Utworzono: 09 listopad 2018
Odsłon: 169

9 listopada 2018 r. w naszej szkole mogliśmy uczestniczyć w uroczystej akademii z okazji Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ta podniosła uroczystość była uwieńczeniem różnych działań podejmowanych przez szkołę w celu upamiętnienia tak ważnych zdarzeń dla każdego Polaka. Uczniowie klas: 4 agt, 2 jt, 1 cgt i 3 it przypomnieli w montażu słowno – muzycznym okoliczności, które doprowadziły Polaków do przywrócenia wolnej Ojczyzny. Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego oraz wspólnym odśpiewaniem 4 zwrotek hymnu narodowego. Okolicznościowe przemówienie wygłosił dyrektor szkoły, p. Krzysztof Szabelski. Akademia przygotowana została przez panie: Monikę Fijołek, Agnieszkę Gawinek oraz Iwonę Rusiecką.

Więcej…

Otrzęsiny klas pierwszych

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 23 październik 2018
Odsłon: 172

We wtorek 23 października zorganizowaliśmy po raz kolejny Otrzęsinowy Turniej Klas Pierwszych - „BUDEXALIA”. W imprezie wzięły udział wszystkie pierwsze klasy czyli: 1az, 1wz, 1adt, 1cgt, 1it i 1jt wraz z wychowawcami. Uczniowie musieli zmierzyć się z różnorodnym zadaniami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski, pokazując swoje zaangażowanie, ducha walki, wiedzę, szybkość i przede wszystkim umiejętność pracy w zespole.

Na początku komisja w składzie: Pan Wicedyrektor Jarosław Ociepa, Pani Monika Fijołek i Pani Iwona Rusiecka, oceniła przygotowane wcześniej plakaty z hasłami zagrzewającymi poszczególne klasy do boju. Świetnie w tym zadaniu wypadła klasa 1cgt.

Więcej…

Strona 5 z 6

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
2014-15-1m
© 2004 - 2026