Nowa Kronika Wydarzeń
  • 8 czerwiec 2026
  • Plan lekcji
  • Bieżący rok
  • Lokalizacja
  • :: Archiwum ::
      • Back
      • 2024-25
      • 2023-24
      • 2022-23
      • 2019-20
      • 2018-19
      • 2017-18
      • 2016-17
      • 2015-16
      • 2014-15
      • 2013-14
      • 2012-13
      • 2011-12
      • 2010-11
      • 2009-10
      • 2008-09
      • 2007-08
      • 2006-07
      • 2005-06
      • 2004-05
  • :: Galerie ::
      • Back
      • Absolwenci
      • G 2025-26
      • G 2024-25
      • G 2023-24
      • G 2022-23
      • G 2019-20
      • G 2018-19
      • G 2017-18
      • G 2016-17
      • G 2013-14
      • G 2012-13
      • G 2011-12
      • G 2010-11
      • G 2009-10
      • G 2008-09
      • G 2007-08
      • G 2006-07
      • G 2005-06
      • G 2004-05
  • Portal szkoły
  • Szukaj...

Zdjęcie losowe z galerii

Statystyki

  • Użytkowników 62
  • Artykuły 764
  • Odsłon artykułów 2442112
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. :: Archiwum ::
  4. 2008-09

Wydarzenia 2008- 2009

Dzień Sportu

Szczegóły
Autor: Gabriela Sieprawska
Utworzono: 10 czerwiec 2009
Odsłon: 179

Tradycją naszej szkoły jest czerwcowe świętowanie "Dnia Młodzieży i Sportu". Tegoroczne obchody rozpoczęliśmy przedstawieniem Kabaretowym w wykonaniu uczniów klas: 2 at, 1 at i 2 ct. Po tej dawce humoru zaczęła się sportowa rywalizacja. Nasi szkolni mistrzowie - drużyna Dzikich Kaczek stanęli do meczu piłki nożnej z eksperymentalnym składem "reszty świata". Wygrali... Mecz w siatkówkę Nauczyciele kontra Uczniowie nieoczekiwanie dość gładko wygrali Ci drudzy. Jednak w przeciąganiu liny zwyciężyła starsza ekipa. Rozegrano również Turniej Tenisa Stołowego, którego zwycięzcą okazał się Paweł Kozieł z 1 mz. Na boisku szkolnym można było również zrelaksować się, grając w popularne we Francji kule.

Na rok przed dyplomem

Szczegóły
Autor: Tomasz Łagowski
Utworzono: 05 czerwiec 2009
Odsłon: 164

Na Politechnice Lubelskiej odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród Trzeciej Edycji Konkursu organizowanego przez LSCDN "Rok przed dyplomem". W spotkaniu uczestniczyło wielu znakomitych gości. Laureatem tego konkursu został uczeń naszej szkoły Konrad Gibuła z klasy 3ct.

Wycieczka regionalna 2 mz

Szczegóły
Autor: Grzegorz Borucz
Utworzono: 01 czerwiec 2009
Odsłon: 163

Korzystając z wyjątkowo słonecznej pogody klasa 2 mz wraz z opiekunami - M. Maziarczykiem oraz B. Firlej odbyła wycieczkę do dwóch urokliwych miejsc na Lubelszczyźnie: Nałęczowa i Kozłówki. Podczas zwiedzania kompleksu uzdrowiskowego nie mogło zabraknąć degustacji regionalnych wód mineralnych.

Pałac w Kozłówce wywarł na uczniach również duże wrażenie. Pięknie odrestaurowane zabytki wszystkim się podobały. Wielu uczniów planuje tu jeszcze kiedyś przyjechać. Być może do wspólnego zwiedzania zaproszą swoją dziewczynę...?

Strona 2 z 24

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2014-15-6m
© 2004 - 2026